Oyuncunun Başlangıç Rehberi

• Öncelikle merhabalar;

Oyuna yeni başlayan oyuncunun ne yapması gerektiği hakkında fikir sahibi olabilmesi açısından bu konuyu açma gereği duydum.Burada anlatılanlar kendi oynayış biçimime göredir,Kişiden kişiye farklılık gösterebilir.Oyun içinde deneyip,sizlere ona göre anlatımları yapıyorum.Çalıştığımdan dolayı da bir rehberin gelmesi bazen 1 günü bazen de 2-3 günü alabilir.Sormak istediğiniz soruları konu altından veya özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.Tüm rehberler lk mesajda toplanacaktır.Umarım herkes için faydalı bir konu olması dileğiyle görüşürüz :)

DÜŞÜK LEVELDE KALMAK

azgdKo.png

Oyuna yeni başlayan biri iseniz skillerinizi geliştirene kadar düşük levelde kalmanız sizin için iyi olacaktır.Size 40 levelde kalmanızı öneriyorum.Neden 40 level diye sorucaksınız.30 level biyolog görevinden canavar,40 level biyolog görevinden metinlere karşı güç efsunu vermektedir.Ne zaman ki skillerinizi tam geliştirdiniz ozaman level kasmaya başlayabilirsiniz.Metin farmı içinse klasik vadide farm yapabilirsiniz.Metin farmı yaparken orc zindanınıda dönebilirsiniz.Bu zindana rüzgar dayanıklılığı ve ork efsunu işlemektedir.Bundan dolayı iç item seçimlerinizi ona göre yapmanız gerekmektedir.

azi2Uq.jpg

Kırmızı demir pala: +45 ortalama hasar

Demir kask: Orklara karşı güç + Rüzgar dayanıklılığı + Saldırı hızı

Aslan plaka zırh : Saldırı değeri + Rüzgar dayanıklılığı + Hp

Beşgen kalkan : Güç + Sersemlik + Orklara karşı güç

Abanoz küpe : Orklara karşı güç + İki kat eşya

Abanoz bilezik : Hp + Delici + Orklara karşı güç

Gümüş kolye : Hp + Delici + Kritik

Altın bezeli ayakkabı : Hp + Kritik + Bayılma veya İki kat yang

Bu itemlerle ve efsunlarla üstünüzde %80 orklara karşı güç ve %60 Rüzgar direnci olacaktır.Çok rahatlıkla M skille bile Orc Maze zindanını yapabilirsiniz.Bir süre boyunca metin kesip bu zindanı dönebilirsiniz.

HASARINIZI ARTTIRMAK

HAZIRLANIYOR...